Gañadores Foso Olímpico

GAÑADORES CAMPIONATO GALEGO

ANO

NOME E APELIDOS

PROVINCIA

2016

Henderson Rivas, John

Pontevedra

2015

Domínguez Gesto, Fabián

A Coruña

2014

Domínguez Gesto, Fabián

A Coruña

2013

Abel López Gato

A Coruña

2012

José Julián Mera Carrión

Ourense

2011

Manuel Sanmartín Gómez

A Coruña

2010

Manuel Prado Otero

Pontevedra

2009

Manuel Sanmartín Gómez

A Coruña

2008

Andrés Vázquez da Silva

Pontevedra

2007

Manuel Sanmartín Gómez

A Coruña

2006

Manuel Sanmartín Gómez

A Coruña

2005

Abelardo Moreiras Pérez

Ourense

2004

Manuel Sanmartín Gómez

A Coruña

2003

Victor Dominguez Gesto

A Coruña

2002

Agustín Souto Pena

A Coruña

2001

Victor Dominguez Gesto

A Coruña

2000

José Julián Mera Carrión

Ourense

1999

Manuel Sanmartín Gómez

A Coruña

1998

Manuel Sanmartín Gómez

A Coruña

1997

Blas Paradela Videla

Lugo

1996

Blas Paradela Videla

Lugo

1995

Blas Paradela Videla

Lugo

1994

Abelardo Moreiras Pérez

Ourense

1993

Carlos Prieto Martínez

Ourense

1992

Argimiro Rodríguez Gil

Ourense

1991

Manuel Sanmartín Gómez

A Coruña

1990

s/d

 

1989

s/d

 

1988

Angel Paz Díaz

Lugo

GAÑADORES COPA GALICIA

ANO

NOME E APELIDOS

PROVINCIA

2016

Lanzós Gesto, Yago

A Coruña

2015

Victor Manuel Domínguez Gesto

A Coruña

2014

Fabian Domínguez Gesto (*)

A Coruña

2013

Fabian Dominguez Gesto (*)

A Coruña

2012

Fabian Domínguez Gesto (*)

A Coruña

2011

John Henderson Rivas

Pontevedra

2010

Antonio Alonso Balseiro

A Coruña

2009

Enrique López Neira

Pontevedra

2008

Rafael Torrecillas del Prado

A Coruña

2007

José Manuel Anido González

Lugo

2006

Oscar Hernández Ricoy

A Coruña

2005

Francisco Quintela Barral

A Coruña

2004

Victor Dominguez Gesto

A Coruña

2003

Manuel Sanmartín Gómez

A Coruña

2002

José Julián Mera Carrión

Ourense

2001

Manuel Sanmartín Gómez

A Coruña

2000

Blas Paradela Videla

Lugo

1999

Manuel Sanmartín Gómez (*)

A Coruña

1998

Manuel Sanmartín Gómez (*)

A Coruña

1997

Manuel Sanmartín Gómez (*)

A Coruña

1996

Argimiro Rodríugez Gil

Ourense

1995

Blas Paradela Videla

Lugo

1994

Argimiro Rodríugez Gil

Ourense

1993

Carlos Cameselle Pérez

Pontevedra

1992

Abelardo Moreiras Pérez

Ourense

1991

Angel Paz Díaz

Lugo

1990

Francisco Almedia Betancort

A Coruña

1989

José Luis González Martínez

Lugo

1988

Alfonso Andrade Díaz

Lugo

1987

Antonio Labora Calvo

A Coruña

1986

José Martínez Muleiro

Ponteveddra

1985

José Luis González Martínez

Lugo

1984

Angel Paz Díaz

Lugo

1983

José López Buíde

Lugo

(* Gañadores dos trofeos orixinais)

 

GAÑADORES CAMPIONATO GALEGO DE REGULARIDADE

ANO

NOME E APELIDOS

PROVINCIA

2016

Victor Manuel Domínguez Gesto

A Coruña

2015

Fabián Domínguez Gesto

A Coruña

2014

José Angel García Otero

Pontevedra

2013

Jose Angel García Otero

Pontevedra

2012

Victor Manuel Domínguez Gesto

A Coruña

2011

José Julián Mera Carrión

Ourense

2010

Jesús Pombo Rodríguez

Pontevedra

2009

López Neira, Enrique

Pontevedra

2008

José Antonio Calvo Jorge

Ourense

2007

José Antonio Calvo Jorge

Ourense

2006

Manuel Sanmartín Gómez

A Coruña

2005

Manuel Sanmartín Gómez

A Coruña

2004

Manuel Sanmartín Gómez

A Coruña

2003

Manuel Sanmartín Gómez

A Coruña

2002

Victor Domínguez Gesto

A Coruña

2001

Manuel Sanmartín Gómez

A Coruña

2000

Blas Paradela Videla

Lugo

1999

José Julián Mera Carrión

Ourense

1998

Manuel Sanmartín Gómez

A Coruña

1997

Manuel Sanmartín Gómez

A Coruña

1996

Oscar Hernández Ricoy

A Coruña

1995

Blas Paradela Videla

Lugo

1994

Argimiro Rodríguez Gil

Ourense

1993

Carlos Prieto Martínez

Ourense

1992

Manuel Sanmartín Gómez

A Coruña

1991

Abelardo Moreiras Pérez

Ourense

1990

Juan Francisco Arufe Hermo

A Coruañ

1989

Carlos Prieto Martínez

Ourense

1988

Angel Paz Díaz

Lugo

1987

Diego Fariñas Fontenla

Pontevedra

GAÑADORES CAMPIONATO GALEGO DE REGULARIDADE POR EQUIPOS DE CLUBES EN FOSO OLIMPICO

ANO

NOME E APELIDOS

PROVINCIA

2016

 

 

2015

S.D. Pena da Revolta

A Coruña

2014

Club de Tiro Olímpico Rio Lérez

Pontevedra

2013

Club de Tiro Olímpico Rio Lérez

Pontevedra

GAÑADORES CAMPIONATO GALEGO POR EQUIPOS DE CLUBES EN FOSO OLÍMPICO

ANO

CLUBE

PROVINCIA

2016

S.D. Pena da Revolta

A Coruña

2015

Non se celebrou por falta de inscrición

 

2014

Non se celebrou por falta de inscrición

 

2013

Rio Lerez

Pontevedra

2012

Rio Sar

A Coruña

2011

Rio Sar

A Coruña

2010

Rio Sar

A Coruña

2009

Non se celebrou por falta de inscrición

s/d

2008

Cernadiñas Novas

Pontevedra

2007

Rio Sar

A Coruña

2006

Rio Sar

A Coruña

2005

Rio Sar

A Coruña

2004

Rio Sar

A Coruña

2003

Rio Sar

A Coruña

2002

Rio Sar

A Coruña

2001

Rio Sar

A Coruña

2000

Viña Tellado

Ourense

1999

Viña Tellado

Ourense

1998

Viña Tellado

Ourense