Resultados d@s tirador@s galeg@s en competicións estatais e internacionais 2013

           
FEDERACIÓN GALEGA DE TIRO OLÍMPICO Año 2013
MODALIDADE DE PRECISIÓN        
RESULTADOS DOS TIRADORES Y EQUIPOS  GALEGOS NOS DISTINTOS  ouro Prata Bronce Diploma
CAMPIONATOS NACIONAIS E INTERNACIONAIS 
Fecha Modalidade Evento Lugar Tirador Posto Puntos
                     
CAMPEONATOS DEL MUNDO
COMPETICIÓNS INTERNACIONAIS  E INTERAUTONÓMICAS
                     
15-05 Kuchenreuter  Gran Prix Austria Miguel A. Colmenares Díaz ouro 98 1      
15-05 Mariette Gran Prix Austria Miguel A. Colmenares Díaz Prata 95   1    
15-05 Colt Gran Prix Austria Miguel A. Colmenares Díaz Bronce 93     1  
                     
15-09 Estándar División Equipo Nal Cto. Europa IpsC Portugal Jesus Ferreiro Rodriguez Bronce 93     2  
                     
20-10 Colt Gran Prix SAR-P.Asturias  Madrid Miguel A. Colmenares Díaz Ouro 96 2      
20-10 Remington-O Gran Prix SAR-P.Asturias  Madrid Miguel A. Colmenares Díaz Ouro 173 3      
20-10 Donald  Malson-O Gran Prix SAR-P.Asturias  Madrid Miguel A. Colmenares Díaz Ouro 98 4      
20-10 Tanzutsu Gran Prix SAR-P.Asturias  Madrid Miguel A. Colmenares Díaz Bronce 85     3  
20-10 Pennsylvania Gran Prix SAR-P.Asturias  Madrid Miguel A. Colmenares Díaz Bronce 93     4  
20-10 Cominazzo Gran Prix SAR-P.Asturias  Madrid Miguel A. Colmenares Díaz 4 86       1
20-10 Kuchenreuter Equipo R.A. National Tropy Madrid Miguel A. Colmenares Díaz Ouro 585 5      
COMPETICIÓNS  INTERAUTONÓMICAS
24-02 Pistola Aire Senior Open de Lugo Lugo Julio Rivas Iglesias 275       2
24-02 Pistola Aire Dama Open de Lugo Lugo Andrea Barrio Arias Ouro 368 6      
24-02 Pistola Aire Dama Open de Lugo Lugo Nuria Mera Carrión Prata 365   2    
24-02 Pistola Aire Dama Open de Lugo Lugo Maria Isabel Vazquez Cedeira Bronce 357     5  
24-02 Pistola Aire Dama Open de Lugo Lugo Beatriz Pereira Lama 345       3
24-02 Pistola Aire Dama Open de Lugo Lugo Remedios Castedo Carballo 344       4
24-01 Pistola Aire Junior Mas. Open de Lugo Lugo Ivan Fernandez Lopez Ouro 538 7      
24-02 Pistola Aire Junior Mas. Open de Lugo Lugo Diego Cancio Donlebun 323       5
24-02 Pistola Aire Junior Fem. Open de Lugo Lugo Laura Castro Maira Prata 343   3    
24-02 Pistola Aire Vet. Open de Lugo lugo Jose Luis Fernandez Flores Ouro 563 8      
24-03 Pistola Aire Vet. Open de Lugo lugo Guillermo Cosque Paños 545       6
24-04 Pistola Aire Vet. Open de Lugo lugo Jose M.Alvarez Suarez 545       7
24-02 Pistola Aire Alevin Open de Lugo Lugo Martin Freije Torneiro Ouro 182 9      
24-02 Pistola Aire Alevin Open de Lugo Lugo Javier Diaz Jara Prata 167   4    
24-02 Pistola Aire Infantil Open de Lugo Lugo Ricard Llamas Legaspi 323       8
24-02 Pistola Aire Infantil Open de Lugo Lugo Ariadna Cancio Donlebun 303       9
24-02 Pistola Aire Infantil Open de Lugo Lugo Jaiver Pena Cuesta 275       10
24-02 Pistola Aire Cadete Open de Lugo Lugo Aroa Freire Torneiro Ouro 359 10      
24-02 Pistola Aire Alevin Open de Lugo Lugo Nicolas Fraga  Corredoira Bronce 160     6  
24-02 Pistola Aire Infantil Open de Lugo Lugo Ariadna de Canccio Donlenbun Bronce 268     7  
24-02 Pistola Aire Alevin Open de Lugo Lugo Estaban Basanta Fouz 153       11
24-02 Pistola Aire Alevin Open de Lugo Lugo Aida Pardo Lopez 153       12
24-02 Pistola Aire Alevin Open de Lugo Lugo Lucas Pena Cuesta 150       13
24-02 Pistola Aire Dama Junior Open de Lugo Lugo Yaiza Raposo Corredoira  284       14
24-02 Carabina Aire Senior Open de Lugo Lugo Francisco J.Vilas Yebraa Bronce 573     8  
24-03 Carabina Aire Senior Open de Lugo Lugo Antonio Casal Rey 567       15
04-05 Kuchenreuter R V Taza Cdad.Pontevedra Barcelos Juan Carlos Ferreño Piñeiro Prata 96   5    
01-05 Kuchenreuter R V Taza Cdad.Pontevedra Barcelos Ariel Fernandez Fernandez Bronce 96     9  
01-05 Kuchenreuter R V Taza Cdad.Pontevedra Barcelos Juan Carlos Ovelleiro Valdespino 96       16
01-05 Kuchenreuter R V Taza Cdad.Pontevedra Barcelos Carlos Iglesias Perez 95       17
01-05 Mariette V Taza Cdad.Pontevedra Barcelos Ariel Fernandez Fernandez Prata 93   6    
01-05 Mariette V Taza Cdad.Pontevedra Barcelos Juan Doval Rodriguez 4 92       18
01-05 Mariette V Taza Cdad.Pontevedra Barcelos Carlos Iglesias Perez 5 92       19
01-05 Mariette V Taza Cdad.Pontevedra Barcelos Manuel Barciela Castro 6 89       20
01-05 Vetterli VTaza Cdad.Pontevedra Barcelos Manuel Oroza Oroza Ouro 87 11      
01-05 Vetterli V Taza Cdad.Pontevedra Barcelos Enrique Barreiro Daponte Prata 86   7    
01-05 Vetterli V Taza Cdad.Pontevedra Barcelos Roberto Gonzalez Brey Bronce 85     10  
20-07 Kuchenreuter R V Taza Cdad.Barcelos Pontevedra Carlos Iglesias Perez 93       21
20-07 Kuchenreuter R V Taza Cdad.Barcelos Pontevedra Enrique Barreiro Daponte 94       22
20-07 Mariette V Taza Cdad.Barcelos Pontevedra Manuel  Barciela Castro Ouro 87 12      
20-07 Mariette V Taza Cdad.Barcelos Pontevedra Juan C. Doval Rodriguez Prata 86   8    
20-07 Mariette V Taza Cdad.Barcelos Pontevedra Enrique Barreiro Daponte 4 91       23
20-07 Mariette V Taza Cdad.Barcelos Pontevedra Ariel Fernandez Fernandez 91       24
20-07 Vetterli V Taza Cdad.Barcelos Pontevedra Jose Manuel Oroza Oroza Ouro 93 13      
20-07 Vetterli V Taza Cdad.Barcelos Pontevedra Enrique Barreiro Daponte Prata 88   9    
20-07 Vetterli V Taza Cdad.Barcelos Pontevedra Juan J.Guijarro Gonzalez  4 86       25
20-07 Vetterli V Taza Cdad.Barcelos Pontevedra Roberto Gonzalez Brey 5 85       26
20-07 Vetterli V Taza Cdad.Barcelos Pontevedra Juan C.Doval Rodriguez 6 82       27
    Resumo   Ouro     13      
        Prata       9    
        Bronce   10  
        Diplomas            27
                     
COMPETICIÓNS NACIONAIS 
                     
  ARMAS OLÍMPICAS             
12-05 Pistola Libre veterano - S Cto.España A.Olimpicas Granada Enrique Dorio Perez Ouro 488 1      
12-05 Pistola Libre Senior Cto.España A.Olimpicas Granada Andrés González Lopez 134,5       1
12-05 Pistola Libre Senior Cto.España A.Olimpicas Granada Julio Rivas Iglesias 112,8       2
        Andres Gonzalez Lopez            
12-05 Pistola Libre Equipo Castro Cto.España A.Olimpicas Granada Julio Rivas Iglesias Prata 1563   1    
        Guillermo Cosque Paños             
        Andrea Barrio Arias            
12-05 Pistola Donas Equipo Aeroclub Cto.España A.Olimpicas Granada Nuria Mera Carrión Prata 1602   2    
        Nuria Garcia Gonzalez             
09-06 Pistola Deportiva Donas Copa SS.MM. Granada Nuria Mera Carrión 8       3
21-07 Pistola Aire Juvenil Mas. Copa SAR.  Oviedo Diego de Cancio-Donlebun P. 442       4
21-07 Pistola Aire Juvenil Fem. Copa SAR.  Oviedo Laura Castro Maira 344       5
21-07 Pistola Aire Juvenil Fem. Copa SAR.  Oviedo Paula Fernandez Justo  313       6
21-07 Pistola Aire Cadete Fem. Copa SAR.  Oviedo Aroa Freije Torneiro Ouro 350 2      
21-07 Pistola Aire Infantil Mas Copa SAR.  Oviedo Ricard Llamas Legazpi Bronce 319     1  
21-07 Pistola Aire Infantil Mas Copa SAR.  Oviedo Javier Pena Cuesta 297       7
21-07 Pistola Aire Infantil Mas Copa SAR.  Oviedo Samuel Mendez Perez 239       8
21-07 Pistola Aire Alevin Fem Copa SAR.  Oviedo Ana Lopez Gallego Ouro 350 3      
21-07 Pistola Aire Alevin Mas Copa SAR.  Oviedo Martin Freije Torneiro Ouro 182 4      
21-07 Pistola Aire Alevin Mas Copa SAR.  Oviedo Javier Diaz Jara Prata 166   3    
21-07 Pistola Aire Alevin Mas Copa SAR.  Oviedo Martin Fernandez Mera Bronce 319     2  
21-07 Pistola Aire Alevin Mas Copa SAR.  Oviedo Lucas Pena Cuesta 151       9
21-07 Pistola Veloc.Aire Juv. Mas Copa SAR.  Oviedo Diego de Cancio-Donlebun P. Bronce 319     3  
21-07 Pistola Dep.Aire Cad-Fem Copa SAR.  Oviedo Laura Castro Maira Bronce 484     4  
01-11 Pistola  Aire Alevin-Mas Cto.España Aire XP Lardero Martin Freije Torneiro Ouro 181 5      
01-11 Pistola  Aire Alevin-Fem Cto.España Aire XP Lardero Ana Lopez Gallego Ouro 168 6      
        Ana Lopez Gallego            
01-11 Equipo P. Aire Alevin-Fem Cto.España Aire XP Lardero Aida Pardo Lopez Ouro 462 7      
        Lia Rodriguez Garcia            
        Martin Feije Torneiro            
01-11 Equipo P. Aire Alevin-Mas Cto.España Aire XP Lardero Lucas Pena Cuesta Prata 516   4    
        Nicolas Fraga Corredoira            
        Alicia Melendez Iglesias            
01-11 P. Aire Cadete Fem-Equipo Cto.España Aire XP Lardero Aroa Freije Torneiro Prata 1032   5    
        Lua Vidal Lamas            
01-11 P. Deportiva Aire Cadete-F Cto.España Aire XP Lardero Lua Vidal Lamas Prata 364   6    
01-11 Pistola Aire Juvenil Fem. Cto.España Aire XP Lardero Paula Fernandez Justo  Bronce 364     5  
01-11 P. Deportiva Aire Cadete-F Cto.España Aire XP Lardero Aroa Freije Torneiro 342       10
01-11 Pistola Aire Juvenil Fem. Cto.España Aire XP Lardero Laura Castro Maira 352       11
01-11 Pistola Aire Juvenil Mas. Cto.España Aire XP Lardero Diego de Cancio-Donlebun P. 370       12
01-11 Pistola Aire Cadete Fem Cto.España Aire XP Lardero Alicia Melendez Iglesias 354       13
01-11 Pistola Aire Alevin Mas Cto.España Aire XP Lardero Nicolas Fraga Corredoira 176       14
01-11 Pistola Aire Alevin Fem Cto.España Aire XP Lardero Andrea Vidal Lamas 157       15
01-11 Pistola Aire Alevin Fem Cto.España Aire XP Lardero Lia Rodriguez Garcia 157       16
17-11 Pistola Deportiva   XV Open I. Rioja Lardero Andrea Barrio Arias 367       17
08-12 Pistola Aire Veterano Cto.España Aire  Madrid Jose Luis Fernandez Florez Ouro 561 8      
08-12 Pistola Aire Veterano-M Cto.España Aire  Madrid Jesús Sanchez Traseira Prata 464   7    
08-12 Pistola Aire Veterano-S Cto.España Aire  Madrid Jose Manuel Alvarez Suárez Bronce 541     6  
08-12 Pistola Aire Junior Cto.España Aire  Madrid Ivan Fernandez Lopez Bronce 364     7  
08-12 Pistola Aire Dona Junior Cto.España Aire  Madrid Paula Fernandez Justo  146,8       18
08-12 Pistola Aire Dona Cto.España Aire  Madrid Nuria Mera Carrión 131,7       19
08-12 Pistola Aire Senior Cto.España Aire  Madrid Julio Rivas Iglesias 106,7       20
        Jose Luis Fernandez Florez            
08-12- Pistola A.Senior Equipo-Vet Cto.España Aire  Madrid Enrique Do  Rio Perez Prata 1640   8    
        Guillermo Cosque Paños             
        Julio Rivas Iglesias            
08-12- P.Aire Sernior Equipo Castro Cto.España Aire  Madrid Dario Piroscia Penado Ouro 1683 9      
        Jose Luis Fernandez Florez            
    Resumo   Ouro     9      
        Prata       8    
        Bronce         7  
        Diplomas            20
                     
  ARMAS DEPORTIVAS            
                     
30-06 Pistola Estandar Vet-A Copa Presidente Barcelona Jose Luis Feranandez Flores Ouro 95 1      
30-06 Pistola F.Central Vet-A Copa Presidente Barcelona Jose Luis Fernandez Flores Prata 1563   1    
        Julio Rivas Iglesias            
30-06 P.Estandar Equipo O Castro  Copa Presidente Barcelona Dario Piroscida Penado Prata 1615   2    
        Jose Luis Fernandez Flores            
        Julio Rivas Iglesias            
30-06 P.F.Central Equipo O Castro  Copa Presidente Barcelona Dario Piroscida Penado Prata 1656   3    
        Jose Luis Fernandez Flores            
30-06 Pistola 9 mm Vet-M Copa Presidente Barcelona Jesus Sanchez Traseira Prata 481   4    
        Julio Rivas Iglesias            
30-06 P 9 mm Equipo O Castro  Copa Presidente Barcelona Dario Piroscida Penado Bronce 1603     1  
        Jose Luis Fernandez Flores            
22-09 Pistola Estandar- Vet Cto.España Veteranos Oviedo Agustín Borrajo Castanedo Prata 538   5    
22-09 Pistola Fogo Central- Vet Cto.España Veteranos Oviedo Agustín Borrajo Castanedo Bronce 556     2  
22-09 Pistola 9 mm Vet-S Cto.España Veteranos Oviedo Jose Manuel Alvarez Suarez Prata 554   6    
22-09 Pistola Estándar Aire-Vet Cto.España Veteranos Oviedo Jose Luis Fernandez Flores 358       1
22-09 P. Estándar Aire-Vet-S Cto.España Veteranos Oviedo Jose Manuel Alvarez Suarez Bronce 321     3  
22-10 P. Velocidad Aire-Vet-S Cto.España Veteranos Oviedo Jose Manuel Alvarez Suarez Ouro 17 2      
        Agustin Borrajo Castanedo            
22-09 P.Fuego Central Equipo Cto.España Veteranos Oviedo Jose Luis Fernandez Flores Bronce 1629     4  
        Jose M.Alvarez Suarez            
        Agustin Borrajo Castanedo            
22-09 P.Estándar  Equipo(Ocastro) Cto.España Veteranos Oviedo Jose Luis Fernandez Flores Prata 1574   7    
        Jose M.Alvarez Suarez            
        Agustin Borrajo Castanedo            
22-09 P.F.Central Equipo(Ocastro) Cto.España Veteranos Oviedo Jose Luis Fernandez Flores Prata 1629   8    
        Jose M.Alvarez Suarez            
10-10 Pistola Aire Estándar Cto.España  Granada Ivan Fernandez Lopez Ouro 363 3      
10-10 Pistola Aire Velocidad Cto.España  Granada Ivan Fernandez Lopez Prata 22   9    
10-10 Pistola Aire Velocidad Cto.España  Granada Juan Doval Rodriguez 358       2
        Dario Piroscida Penado            
10-10 P. Aire Estándar Equipo Cto.España  Granada Julio Rivas Iglesias Bronce 1053     5  
        Juan Doval Rodriguez            
        Dario Piroscida Penado            
10-10 P. A.Velocidad Equipo(Ocastro) Cto.España  Granada Julio Rivas Iglesias Bronce 45     6  
        Juan Doval Rodriguez            
        Dario Piroscida Penado            
10-10 P. A.Estándar Equipo(Ocastro) Cto.España  Granada Julio Rivas Iglesias Bronce 1053     7  
        Juan Doval Rodriguez            
13-10 Pistola 9 mm Cto.España Granada Dario Piroscida Penado Bronce 574     8  
13-10 Mixta Equipo  RE.FEdeTO XXXII C.Nacional Tiro Granada Julio Rivas Iglesias Ouro 363 4      
        Dario Piroscida Penado            
13-10 Pistola F.Central-Equipo Cto.España  Granada Julio Rivas Iglesias Bronce 1674     9  
        Juan Doval Rodriguez            
        Dario Piroscida Penado            
13-10 Pistola 9 mm Cto.España Granada Julio Rivas Iglesias Bronce 1679     10  
        Juan Doval Rodriguez            
        Dario Piroscida Penado            
13-10 P. 9 mm Equipo(Ocastro) Cto.España Granada Julio Rivas Iglesias Ouro 1679 5      
        Juan Doval Rodriguez            
        Dario Piroscida Penado            
13-10 P. F.Central Equipo(Ocastro) Cto.España Granada Julio Rivas Iglesias Prata 1674   10    
        Juan Doval Rodriguez            
13-10 P. Estándar Equipo(OCastro) Cto.España Granada Dario Piroscida Penado Bronce 1679     11  
    Resumo   Ouro     5      
        Prata       10    
        Bronce   11  
        Diplomas            2
                     
  PERCORRIDOS DE TIRO             
                     
26-07 Recorridos Estandar Campeonato de España  Granada Jesus Ferreiro Rodriguez Bronce 86,61     1  
26-07 Recorridos Estandar Campeonato de España  Granada David Davite Aguiar 79,58       1
26-07 Recorridos Estandar-S_V. Campeonato de España  Granada Juan Alberto Primo Gonzalez  79,58       2
26-07 Recorridos Estandar-Arbitro Campeonato de España  Granada Bernardo de Prado la Hoz  Ouro 100 1      
    Campeonato de España  Granada Jesus Ferreiro Rodriguez            
26-07 Recorrido Estandar Equipo David Davite Aguiar Bronce 2683   2  
Jesus F. Garcia Vazquez  
    Sergio A.Molina Lepe            
26-07 Recorridos Producción-Arbitro Campeonato de España  Granada Freddy Landaeta  Sosa Ouro 100 2      
26-07 Recorridos Producción-Arbitro Campeonato de España  Granada Roy de Prado La  Hoz Bronce 86,61     3  
    Resumo   Ouro     2      
        Prata       0    
        Bronce   3  
        Diplomas            2
                     
  ARMAS HISTÓRICAS DE AVANCARGA Y CARTUCHERÍA METÁLICA            
                     
21-04 Pennsylvania Cto.España A.Históricas Granada Miguel A.Colmenares Diaz Ouro 95 1      
21-04 Remington Original Cto.España A.Históricas Granada Miguel A.Colmenares Diaz 156       1
21-04 Donald Malson Cto.España A.Históricas Granada Miguel A.Colmenares Diaz 68       2
21-04 Kuchenreuter Cto.España A.Históricas Granada Miguel A.Colmenares Diaz 95       3
21-04 Núñez de Casro Cto.España C.Metálica Granada Manuel Ruibal Abilleira 94       4
20-10 Colt Copa Presidente  Madrid Miguel A.Colmenares Diaz Ouro 90 2      
20-10 Remington Original Copa Presidente  Madrid Miguel A.Colmenares Diaz Ouro 329 3      
20-10 Mariette Copa Presidente  Madrid Miguel A.Colmenares Diaz Prata 188   1    
20-10 Cominazo Copa Presidente  Madrid Miguel A.Colmenares Diaz Prata 177   2    
20-10 Donald Malson-O Copa Presidente  Madrid Miguel A.Colmenares Diaz Bronce 42     1  
20-10 Piñal Copa Presidente  Madrid Miguel A.Colmenares Diaz Bronce 185     2  
20-10 Tanzutsu-R Copa Presidente  Madrid Miguel A.Colmenares Diaz Bronce 173     3  
    Resumo   Ouro     3      
        Prata       2    
        Bronce   3  
        Diplomas            4
                     
  F CLASS             
                     
23-06 Open 900 mts. Cto España Parga Roberto Gonzalez Brey Ouro 290,2 1      
23-06 Open 900 mts. Cto España Parga Sinesio Vergas Perez Prata 279,1   1    
23-06 Open 900 mts. Cto España Parga Jose Antonio Lema Soto 275       1
        Roberto Gonzalez Brey            
23-06 Open 900 mts. Equipo Cto España Parga Sinesio Vergas Perez Ouro 844,4 2      
        Jose Antonio Lema Soto            
        Roberto Gonzalez Brey            
23-06 Open 900 m.Equipo-Sovito Cto España Parga Sinesio Vergas Perez Ouro 844,4 3      
        Jose Antonio Lema Soto            
16-09 FTR 300 mts. Cto España Granada Roberto Gonzalez Brey 295       2
        Roberto Gonzalez Brey            
16-09 Open 300 m.Equipo-Sovito Cto España Granada Juan Carlos Ferreño Piñeiro 872   1  
Roberto Gonzalez Brey  
        Brandan Iglesias Pereira             
    Resumo   Ouro     3      
        Prata       1    
        Bronce   1  
        Diplomas            2
                     
    RESUMO            
                     
    Total    Ouro     35      
        Prata   30    
        Bronce   31  
        Diplomas    55