Ranking d@s tiradors galeg@s en competicións estatais 2013





FEDERACIÓN GALEGA DE TIRO OLÍMPICO 
MODALIDADE DE PRECISIÓN 
Rankin Nacional a  31/12/2013
AÑO 2013
       
Rankin Puntos /2573 Modalidad Nombre 
192 Pistola Aire 60 Julio Rivas Iglesias
18º 30 Pistola Aire 60 Marco Veiga Fernandez
31º 7 Pistola Aire 6 Miguel Colmenares Díaz 
Rankin Puntos /1742 Modalidad Nombre 
148 Pistola Aire 40 Nuria Mera Carrión 
16º 41 Pistola Aire 40 Andrea Barrio Arias
28º 10 Pistola Aire 40 Paula Fernández Justo
Rankin Puntos /1541 Modalidad Nombre 
119 Pistola Libre Andrés González López
103 Pistola Libre Julio Rivas Iglesias
16º 23 Pistola Libre Miguel A. Colmenares Díaz
Rankin Puntos/ 1232 Modalidad Nombre 
80 Pistola Dep. Donas Nuria Mera Carrión
16º 17 Pistola Dep. Donas Andrea Barrio Arias
28º 3 Pistola Dep. Donas Nuria García González
Rankin Puntos/ 333 Modalidad Nombre 
70 Pistola Estándar Dario Piroscia Penado
18º 26 Pistola Estándar Julio Rivas Iglesias
23º 16 Pistola Estándar Jose Luis Fernández Flores
Rankin Puntos/ 425 Modalidad Nombre 
12º 54 P.Fogo Central Julio Rivas Iglesias
22º 18 P.Fogo Central Dario Piroscia Penado
31º 6 P.Fogo Central Jose Luis Fernández Flores
Rankin Puntos/ 431 Modalidad Nombre 
246 Pistola 9 mm Dario Piroscia Penado
13º 94 Pistola 9 mm Julio Rivas Iglesias
52º 3 Pistola 9 mm Juan Doval Rodríguez
Rankin Puntos /744 Modalidad Nombre 
12º 49 Carabina Aire 60 Jorge Encinas Arnau
23º 19 Carabina Aire 60 Antonio Jose Casal Rey 
30º 4 Carabina Aire 60 Francisco J.Vilas Yebra
Rankin Puntos /1068 Modalidad Nombre 
25º 10 Carabina Tendido Luis Iglesias Pascual 
30º 3 Carabina Tendido Antonio Jose Casal Rey 
Rankin Puntos /624 Modalidad Nombre 
12º 42 Carabina 3x40 Jorge Encinas Arnau
21º 14 Carabina 3x40 Luis Iglesias Pascual 
26º 1 Carabina 3x40 Antonio Jose Casal Rey 
Rankin Puntos /117 Modalidad Nombre 
20 Comminazo O Miguel Colmenares Díaz 
36 Colt Miguel Colmenares Díaz 
36 Donald Malson O Miguel Colmenares Díaz 
25 Tanzutsu R Miguel Colmenares Díaz 
19º 15 Pennsylvania R Miguel Colmenares Díaz 
Rankin Puntos /300 Modalidad Nombre 
42º 84,08 Recorrido Open Fredy Ladaeta Sosa
43º 75,84 Recorrido Open Antolín Sabarís Vilas
61º 42,99 Recorrido Open Jose M.Pajon Piñeiro
Rankin Puntos /300 Modalidad Nombre 
265,62 Recorrido Estandar David Davite Aguiar
265,98 Recorrido Estandar Jesus Ferreiro Rodriguez
15º 221,59 Recorrido Estándar Bernardo de Prado la Hoz. 
31º 186,73 Recorrido Estándar Jesus F. Garcia Vazquez
45º 153,68 Recorrido Estándar Sergio A. Molina Lepe
51º 135,08 Recorrido Estándar Juan A. Primo Gonzalez
52º 132,97 Recorrido Estándar Juan C. Ferreño Piñeiro
Rankin Puntos /300 Modalidad Nombre 
57º 109,5 Recorrido Producción Miguel Perez Perez
61º 139,37 Recorrido Producción Eduardo Becerra  Bello
62º 133,78 Recorrido Producción Cesar Ramos Gonzalez
69º 118,08 Recorrido Producción Joaquin Menendez Aneiros
135 42,35 Recorrido Producción Alfonso Pérez Perez